O firmě


Naše firma byla založena 2.května roku 1997, jako malá dopravní firma se zaměřením na osobní autobusovou přepravu.

Od roku 1997 tedy úspěšně podnikáme jako malá rodinná firma v oblasti nepravidelné autobusové osobní dopravy, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Od roku 2005 se naše nabídka rozrostla o nákladní přepravu do 3,5 tuny.

Nabízíme autobusovou mezinárodní a vnitrostátní dopravu zahraničními i tuzemskými autobusy včetně přepravy menších skupin minibusy, mikrobusy a osobními vozidly. Zajištujeme autobusovou dopravu pro firmy, školní kolektivy i soukromé osoby.Kromě kvalitních autobusů a nákladního vozu nabízíme i náležitě proškolené profesionální řidiče s dlouholetou praxí. Vysokou profesionalitu, vybrané společenské chování a diskrétnost jsou pro nás samozřejmostí a dalším charakteristickým a trvalým rysem naší činnosti je plný komfort a pohodlí pro naše cestující, bezpečnost a pohodlí na cestách a snad také lukrativní ceny.

Pokud nemáme požadovaný autobus na konkrétní termín k dispozici, našim stálým klientum vždy zajistíme příslušný autobus u prověřených a spolehlivých, spolupracujících dopravců.

Zajišťujeme dopravu na pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, firemní akce, školní výlety, sportovní akce, svatby,do zaměstnání.Dále letištní transfery, přepravu drobných zásilek a nákladu s vozidly do 3,5 t.

Našimi zákazníky jsou cestovní kanceláře a agentůry, firmy různých velikostí/zajišťování zaměstnaneckých svozů/, školní instituce, neziskové organizace, různá zájmová sdružení a spolky, sportovní oddíly,soukromé osoby, subjekty státní správy a další.